
У Миколаєві, 9 травня, на стадіоні “Міський” відбувся фінальний обласний етап футбольного фестивалю “Золотий Колос 2026” серед юнаків старшої вікової групи 2012/2013 р. н. Вихованці Миколаївської ДЮСШ вибороли І місце.
Попри спільні зусилля та майстерну гру, судді визначили кращого гравця турніру. Ним став Андрій Цар. Під керівництвом старшого тренера з футболу Миколи Дудича, юнаки представлятимуть Львівську область на Всеукраїнських змаганнях у м. Берегове Закарпатської області. Змагання відбудуться у липні 2026 року.
Фото: Миколаївська ДЮСШ
