
У басейні СК «Карпати» відбувся ІІІ регіональний турнір памʼяті Івана Наконечного. Цього року, крім учасників з Миколаєва, долучилися плавці з Нового Роздолу та Стрия. За результатами командного заліку І місце впевнено виборола Миколаївська ДЮСШ.
Тренери Володимир Івать та Ростислав Горох підтримували своїх вихованців, адже з-поміж 48 учасників турніру точилися завзяті перипетії за здобутки. Відтак плавці Миколаївської ДЮСШ гідно продемонстрували свої вміння.
І місце здобули Анна Паук та Денис Паук — абсолютні лідери, адже кожен здобув по два золота. Також І місце розділили Юлія Надольська, Маркіян Паламар та Євгенія Юревич, ставши золотими призерами. ІІ та ІІІ місце зайняли Степан Левицький, Олена Скварок та Юлія Надольська. Ще одне ІІІ місце результатом закріпили Анастасія Мисик, Емма Головацька, Захар Дьомінов, Максим Одноріг та Артур Зеленський.
Золото в естафеті 4×50 в/с здобули Анна Паук, Юлія Надольська, Степан Левицький і Денис Паук.
Результати плавців СК «Аквакрок» (керівник Віталій Леськів) також достойні. Тренери Андрій Буць й Василь Коник не відставали з підтримкою та настановами для своїх вихованців.
Блискучий результат показали Юлія Буць та Марко Лисій, здобувши по дві медалі та виборовши І місце. Також першість, а саме золото (50 бр.) посіла Анастасія Корецька. ІІ місце — Каміла Ленців, Катя Капітанець, Максим Гладій та Олександр Іщак. ІІІ місце розділили плавці Каміла Ленців, Злата Забавчук, Вікторія Клим, Максим Буць та Артем Гречаний.
Спеціальну відзнаку «За волю до перемоги» здобув Арсен Савчак.
Фото: Миколаївська ДЮСШ
