Плавці Миколаївської ДЮСШ на Всеукраїнському турнірі у Львові

Напередодні, 30 травня 2026 року, у Львові відбувся престижний плавальний турнір, присвячений пам’яті видатного українського плавця, срібного призера Олімпійських ігор — Георгія Прокопенка.

На водні доріжки вийшли 420 найсильніших плавців із 29 клубів та ДЮСШ з усієї України. До Львова з’їхалися плавці з Києва, Вараша, Вознесенська, Дрогобича, Чернівців, Мукачева, Ужгорода, Рогатина, Сокаля, Трускавця, Тернополя, Шептицького, Винник, Нового Роздолу та Миколаєва.

Миколаївську ДЮСШ на львівському турнірі гідно представили Паук Денис, Паук Анна, Мисик Анастасія, Надольська Юлія, Левицький Степан й Скварок Олена. До слова, Паук Денис показав високу майстерність та офіційно виконав норматив ІІ дорослого розряду. Також до спортивної події долучився випускник Миколаївської ДЮСШ — Остап Біляк. Він продемонстрував феноменальну швидкість і став абсолютним переможцем, завоювавши І місце на дистанціях 100 м брас та 200 м комплексне плавання. Тренером-наставником секції плавання є Володимир Івать.

Фото: Миколаївська ДЮСШ

Реклама
ЖК "Панорама" у Миколаєві - продаж квартир відкрито
ЖК "ПАНОРАМА" - це місце щасливих моментів для комфортного життя в Миколаєві. Ном. тел: +380636767925