Миколаївські боксери долучилися до пам’ятного турніру Олега Куцина

Цими вихідними, 20–21 червня, у м. Тячеві, Закарпатської області відбувся ІІІ турнір з боксу, присвячений пам’яті Героя України, командира батальйону «Карпатська Січ» Олега Куцина.

Боксери миколаївського клубу мали змогу взяти участь та відзначилися помітними результатами. Срібло гідно здобули Павло Гащук і Микола Гладій. Бронзу – Роман Тимчишин і Руслан Кахнич.

Загалом випробовувати власні сили та позмагатися з достойними суперниками приїхало 140 юних спортсменів із 20 команд, які представляли п’ять областей України: Закарпатську, Львівську, Чернівецьку, Івано-Франківську та Житомирську.

Фото: Богдан Монаршук, тренер Миколаївського боксерського клубу

Реклама
ЖК "Панорама" у Миколаєві - продаж квартир відкрито
ЖК "ПАНОРАМА" - це місце щасливих моментів для комфортного життя в Миколаєві. Ном. тел: +380636767925