В кареті екстреної медичної допомоги народився хлопчик

18 червня о 07:45 до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшов виклик від жительки села Розвадів Стрийського району, у якої розпочалися другі пологи.

Після прибуття на місце події медики, дотримуючись усіх необхідних санітарних норм та протоколів, ухвалили рішення про госпіталізацію породіллі. Однак дорогою, поблизу села Дроговиж, до Львівського перинатального центру пологи почали стрімко розвиватися.

Для надання додаткової допомоги диспетчери скерували 600-ту бригаду екстреної медичної допомоги у складі лікаря Назара Андрушка, парамедикині Тетяни Крохмальної та екстреного медичного техніка Мар’яна Бедзюри. Втім, ще до їхнього прибуття в автомобілі швидкої допомоги народився хлопчик.

Як повідомили медики, новонароджений не закричав одразу після появи на світ, однак після проведеної стимуляції його стан швидко покращився. За шкалою Апгар малюк отримав 8 балів.

Після пологів бригада екстреної медичної допомоги надала необхідну допомогу матері та дитині. Згодом їх у задовільному стані госпіталізували до пологового відділення.

Завдяки професійним та злагодженим діям медиків пологи пройшли успішно, а мама й новонароджений перебувають під наглядом лікарів.

Фото: Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Реклама
Будівельна Гуртівня ФОП Максимович - ми знаємо, як зробити ваш ремонт якісним та безтурботним
Гуртівня працює за адресою: вул.Шептицького, 23, м.Миколаїв Ном.тел. 098 483 19 49