
16 травня вихованці секції тенісу настільного Миколаївської ДЮСШ узяли участь у відкритій першості, яка пройшла в Оброшинській ДЮСШ “Надія”. За тенісними столами зійшлися спортсмени зі Львова, Миколаєва, Шептицького, Березця та, власне, Оброшино.
Миколаївську ДЮСШ гідно представляла неймовірна команда: Олександр Біляк, Роман Проців, Северин Петришин, Володимир Боднарук, Вероніка Осташ, Віра Михайлечко та Ірина Проців. За результатами зіграних партій, вихованці здобули срібло й золото. Почесне ІІ місце виборов Олександр Біляк, ІІІ місце – Роман Проців та Віра Михайлечко. ІV місце посіла Вероніка Осташ.
Тренери секції тенісу настільного Миколаївської ДЮСШ — Богдан Чайковський та Мирослав Лобода. Організатор турніру у м. Оброшино – директор та тренер Володимир Окопний.
Фото: Миколаївська ДЮСШ
