
Цими вихідними, 28 березня, у Миколаївському ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 відбувся III відкритий обласний турнір з настільного тенісу пам’яті Михайла Оприска. Участь у змаганнях взяли 17 команд із Львівщини та команда з Рогатина.
Загалом турнір об’єднав 130 юних спортсменів 2011 року народження та молодших із дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаєва, Львова, Судової Вишні, Дрогобича, Сколе, Стрия, Турки, Рогатина, Соколяни та Розвадова. Також до участі долучилися представники міста Городок («Центр Спорт для всіх»), клубу «Титан» (м. Шептицький), СДЮСШОР «Веслярик» (м. Львів), клубу «Атас» (м. Львів), КНТ «Автосервіс», Сарнівської гімназії Яворівської міської ради, «Галицькі Леви» (м. Новояворівськ) та Комарнівської ТГ.
Варто зазначити, що за підсумками турніру у Миколаєві формуватимуть склад команд у різних вікових категоріях, які представлятимуть Львівську область на Чемпіонаті України.
Миколаївську ДЮСШ представляли: Савка Артем, Проців Роман, Біляк Олександр, Косаняк Павло, Коновалець Олександр, Проців Ірина, Осташ Вероніка, Михайлечко Віра, Петришин Северин та Боднарук Володимир. Тренери — Богдан Чайковський та Мирон Лобода.
Серед результатів миколаївських спортсменів:
- у категорії юнаків 2014–2015 р.н. (27 учасників) Петришин Северин та Боднарук Володимир здобули по одній перемозі, однак не змогли увійти до 16 кращих;
- серед юнаків 2011–2013 р.н. (47 учасників) Біляк Олександр увійшов до шістнадцятки найсильніших і посів 15 місце;
- серед дівчат 2014–2015 р.н. (12 учасниць) Михайлечко Віра стала дев’ятою, Проців Ірина — восьмою, а Осташ Вероніка виборола 4 місце та увійшла до складу збірної.
Переможців і призерів нагородили кубками, медалями, статуетками, грамотами та вимпелами за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради. Солодкий стіл для учасників організував керівник ГО «Патріот» Олег Старовецький.
Довідка
Михайло Оприск (03.10.1988 – 24.03.2023) – солдат 3-го окремого мотопіхотного батальйону 3-ї роти 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Народився у м. Миколаєві, навчався у Миколаївській гімназії, з 2003 по 2005 здобував повну загальну середню освіту у Миколаївській ЗОШ №1. Михайло віддав багато сил та часу на розвиток спорту в Миколаєві. Допомагав відроджувати футбольний клуб «Миколаїв». Грав у настільний теніс у клубі «Патріот», який виступає у вищій лізі України, перемагав у престижних всеукраїнських турнірах, був кандидатом у майстри спорту. У дитячій спортивній школі допомагав тренувати юну зміну. Представляв миколаївську чоловічу команду на Всеукраїнських змаганнях з тенісу настільного. З 2019-го по 2021 рік виступав у серії турнірів WIN CUP. Хоча мав серйозні проблеми із травмованою ногою, у лютому 2022 року став на захист України. Загинув 24 березня 2023 року біля м. Бахмут Донецької області внаслідок вибухової хвилі та ураження осколками. Йому назавжди залишилося 34 роки. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та орденом «Хрест Героя» (посмертно).
Фото: Богдан Чайковський, тренер-викладач секції тенісу настільного Миколаївської ДЮСШ



