
У суботу, 16 травня, на спортивній базі Пустомитівського ліцею №2 відбулися традиційні змагання «Ігри громад – 2026» серед територіальних громад Львівщини. До масштабного спортивного заходу долучилися 11 команд сільських, селищних та міських громад області.
Учасники змагалися у семи видах спорту: мініфутболі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах, шашках та дартсі. Переможців і призерів визначали як в особистому, так і в командному заліку окремо серед сільських, селищних і міських громад.
Після урочистого відкриття у спортивних залах, навчальних аудиторіях та на майданчиках розгорнулася напружена і безкомпромісна боротьба. Представники Миколаївської громади продемонстрували високий рівень підготовки та гідно представили громаду на обласному рівні.
За підсумками турніру команда Миколаївської громади здобула бронзові нагороди з мініфутболу. Вдалими стали й виступи у настільному тенісі: в особистому заліку Богдан Чайковський виборов друге місце, а у командному заліку тенісисти громади посіли третю сходинку.
У загальнокомандному заліку Миколаївська громада посіла п’яте місце серед усіх учасників змагань.
Організатором спортивного заходу виступила Львівська обласна організація ВФСТ «Колос» за підтримки Департаменту спорту, молоді та туризму Львівської обласної державної адміністрації.
Фото: Богдан Чайковський
