
У відео від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими щемливі кадри зустрічі наших оборонців. Після чотирьох років неволі додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Більшість з них були поневолені під час оборони Маріуполя.
Саме тривалість перебування в полоні є ключовим принципом формування списків обмінів “1000 на 1000”. Інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Наймолодшому звільненому Оборонцю виповнився 21 рік, найстаршому – 62 роки.
Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
”Визволені Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень, подальшого лікування та медичної реабілітації. Вони будуть забезпечені необхідною допомогою, отримають документи та належні грошові виплати.
Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за допомогу в реалізації цього обміну” – Координаційний штаб продовжує роботу.
Фото та відео: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
