
Подружжя Пауль і Гайке Шмольке (Pauli und Heike Schmolke) з німецького округу Хесен, містечка Ветерау разом з волонтерами Вольфгангом Ракебрандтом і Патріком Віттманном завітали до Миколаєва з коротким візитом. Користуючись такою нагодою німецькі волонтери заодно привезли допомогу для українських військових та рятувальників.
Медичні засоби, продукти харчування, вогнегасники та засоби гігієни згодяться бійцям на фронті, адже згодом з Миколаєва вирушить черговий Волонтерський конвой. В знак вдячності та дружби між миколаївськими і німецькими волонтерами Іван Андрійчик, секретар міської ради та волонтер, від Миколаївської міської ради вручив німецьким друзям Подяки.
Наполегливість Пауля і Гайке Шмольке вражає! Волонтерам, які в Німеччині працють у звичайних професіях, вдалося об’єднати велику кількість небайдужих людей, які долучаються до допомоги Україні. Варто зазначити, що подружжя для подальшої допомоги українцям, в процесі реєстрації проєкту під назвою, що в українському перекладі звучить як “Від серця”.
Під час поїздки до Миколаєва німецькі волонтери також повернули з ремонту бус, який, власне, призначений для перевезення гуманітарної допомоги українським бійцям та людям у складних життєвих обставинах. До слова, відремонтував бус Юрій Войтович, волонтер та депутат Миколаївської міської ради. В знак вдячності подружжя Шмольке “охрестили” автомобіль Юрою та розмістили спеціальну наліпку з назвою на бус.





