Понад пів мільйона гривень зібрали під час Гастровечора у ресторані ”Леокс”

Понад пів мільйона гривень зібрали під час Гастровечора у ресторані ”Леокс”

Власники ресторану ”Леокс” – Оксана Михайлів та Роман Фацієвич з близькими, ініціювали й організували, 05 червня, гастрономічний вечір у Миколаєві з метою збору коштів для українських захисників.

Благодійний вечір у місті влаштували для збору коштів на потреби бійців 15-го мобільного прикордонного загону прикордонної комендатури швидкого реагування, відділення прикордонної служби безпілотних систем, а саме для Дмитра Стеценка з побратимами.

Смачні українські страви з вишуканою подачею, яскрава концертна програма та благодійний аукціон об’єднали присутніх гостей з балгородною метою. Відтак, спільними зусиллями разом з підприємцями громади, владою та небайдужими людьми вдалося зібрати 650 тисяч гривень.
‘Цей вечір був справді особливим… Теплі зустрічі, щирі емоції, усмішки і неймовірна атмосфера єдності – усе це ми прожили разом. Найцінніше те, що кожен із вас став частиною великої доброї справи. Завдяки вашим відкритим серцям нам вдалося зібрати значну суму для наших рідних захисників, які щодня боронять наше майбутнє” – поділилась емоціями Оксана Михайлів.

Як це було покажемо дивіться у відеосюжеті Миколаїв на Дністрі.
Фоторепортаж тут.

Понад пів мільйона гривень зібрали під час Гастровечора у ресторані ”Леокс”
Реклама
Партнери редакції - ПАФ "Дністер"
Приватна агрофірма "Дністер" - найбільший у Львівській області піщаний кар'єр. Підприємство займається видобутком та реалізацією піску та вапняку. Номер телефону: 096 674 9661